قوانین استفاده از بانک اطلاعات

بانک های اطلاعات موجود در لنا آرت صرفا کاربرد تبلیغاتی دارند و با هدف تسریع فرآید بازاریابی شرکتهای تولیدی در سایت قرار داده شده‌اند، بدیهی است مسئولیت هرگونه استفاده نامتعارف یا ایجاد مزاحمت برای اشخاص موجود در لیست برعهده شخص خاطی بوده و لنا آرت مسئولیتی ازین بابت قبول نخواهد کرد.

قوانین خرید و پشتیبانی

به دلیل قابل کپی‌برداری بودن محصولات دیجیتال، فایل های خریداری شده توسط خریداران غیرقابل عودت (برگشت) میباشند. برای خریداران گرامی مهلت سه روزه در نظر گرفته شده تا سوالات فنی (فرمت فایل و نحوه استفاده از لیستها و موارد مشابه) خود را با تیم پشتیبانی مطرح کنند و از راهنمایی کارشناسان سایت استفاده کنند.

برای تمام محصولات سایت، یک لیست بعنوان نمونه در صفحه محصول درج شده‌است، توصیه میگردد قبل از خرید، نمونه مندرج در سایت را بررسی کنید و پس از اطمینان از کاربردی بودن لیست برایتان، نسبت به خرید آن اقدام کنید.

پشتیبانی سایت 7 روز هفته پاسخگوی پرسش‌ها و ابهامات مشتریان است، بنابر این هر گونه ابهامی را قبل از خرید با پشتیانی سایت درمیان گذاشته و پس از رفع ابهام اقدام لازم را بعمل آورید.

قوانین حفظ حریم خصوصی

در صورتی که مشخصات شما به اشتباه یا بدون اطلاع شما در سایت درج شده‌است، میتوانید از طریق صفحه درخواست حذف شماره نسبت حذف اطلاعات خود از سایت اقدام کنید. لنا آرت موظف است ظرف یک روز کاری اطلاعات شما را به طور کامل از بانک اطلاعاتی خود حذف کند.